Farsangi mulatság💃🕺
Két év elteltével újból maskurákba bújhattak kicsik és nagyok a Székelyderzsi Kultúrotthonban.👨‍🚒🦸‍♂️🧙‍♀️👩‍🔬
Ahogy megszokhattuk idén is ötletesebbnél ötletesebb, részletesebbnél részletesebb házi készítésű jelmez született. Ezek az egyedi jelmezek a szülők fáradhatatlan munkáját jelképezik, akik fáradságot nem ismerve valósították meg gyermekeik elképzeléseit/vágyait. Az ötletes jelmezek elkészítése mellett szeretnénk a szülőknek köszönetet mondani a torták és sütemények megsütéséért. Köszönjük.
Az idéni farsangi bálon a tanári kar is készült egy meglepetéssel, az ikonikus Cotton Eye Joe-ra táncolt cowboy táncot.
A bálról nem maradhatott el a tombolázás és díjak kiosztása sem.
Köszönjük, hogy ilyen sokan jöttek el rendezvényünkre, jövőre is szeretettel várjuk.